SSS

Pratik ulaşım hizmetimiz hakkında daha fazla bilgi edinin

GoVIP

Kişi ve Kurumların ulaşım hizmetlerini kolaylaştıran ve tamamlayıcı tüm hizmetleri bir arada sunan yerli markadır.

Yasalar ve Kurallar

Yolcu taşımacılık hizmeti için gerekli olan lisanslara sahip, yasal mevzuat ve kurallar doğrultusunda hizmet vermektedir. Rezervasyon sistem yapısı ile hizmet sunulmaktadır. (Tursab Belgesi, D2 Taşımacılık Belgesi)

Araç ve Sürücüler

Genel olarak Govip'e ait araç filosu ve sürücüleri ile hizmet verilmekte olup hizmet ağımızı geliştirmek için oluşturulan, Govip pro sürücü programı kapsamında, hizmet kalitesi üst seviyede sürücü ortakları Govip hizmet yapısında yer almaya başlamıştır.

Havaalanı Hizmetleri

Govip Kaliteli hizmet sunmak için Havaalanlarında özel alanlar kiralamaktadır. Sabiha Gökçen Havaalanında yer alan Govip karşılama lounge standında profesyonel yolcu karşılama ve ulaşım hizmetini 7-24 ayrıcalıklı olarak sunmak için anlaşma sağlanmıştır. Açılış tarihi: 15.03.2019 İstanbul Yeni Havaalanında karşılama personelimiz sizi Vale Park alanında bekleyen aracımız ile buluşturarak pratik hizmeti 7-24 olarak sunmaktadır.

Neden Kurumsal Üye Olmalıyım?

Kurumsal üyelik kapsamında taahhütsüz ve ücretsiz olarak tüm ulaşım operasyonunuzu yöneteceğiniz kurulum gerektirmeyen pratik arayüze sahip lisanslı Govip ulaşım yönetim yazılımına sahip olabilirsiniz.

Operasyon Merkezi Nasıl Çalışır?

7-24 Operasyon Merkezi, Uzman müşteri temsilcilerimiz ile tüm ulaşım hizmetlerini canlı olarak Govip yenilikçi merkez ofisimizde takip ve kayıt altında tutmaktadır. Türkçe, İngilizce, Rusca, Arapça dillerinde hizmet sunmaktadır.

Kaç Şehirde Hizmet Verilmektedir?

Govip 8 şehir de hizmet vermekte olup 2019 yılı içinde hizmet ağını tüm havaalanları olarak genişletmek için çalışmaları yürütmektedir.

Anlaşma ve İptal

Govip kurumsal anlaşma yapmakta olup, almış olduğunuz hizmetten memnun kalınmaması durumunda hizmet sözleşmesini tek taraflı olarak herhangi bir bedel ödemeden iptal edebilirsiniz.

GOVIP Ailesine Katılın

Türkiye'nin en profesyonel şekilde hizmet veren hizmet ağına şimdi katılın, kaliteli şekilde hizmetin keyfini sürün.  Üyelik sözleşmesi'ni okudum ve kabul ediyorum.